.

.

Колохаус школка да палета за очила

Колохаус школка да палета за очила

DEN 153.44
Износ

Создадете прекрасен изглед на очите со палетата Shell Yeakeadow. Оваа палета има сè што ви треба за да создадете сенка за очила за секоја пригода. Измешајте и совпаѓајте со прекрасниот опсег на мавви бои за да создадете драматичен или природен изглед што ќе ве чувствува подготвен да го преземете денот. Оваа палета има 9 лесни за мешавини и пигментирани сенки за очила во удобна големина на патување, компактна, совршена за сите ваши потреби за патување. Палетата Шел Да е одличен порибување или подарок што сите ќе го сакаат! Шел да, палета за очила. Комплетот вклучува 9 мешавини за очила. Одличен избор на бои за шарен, смел изглед на шминка. Неверојатна палета за очила за очила. Одлично порибување и пријателски за патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите