.

.

Лекарите Формула За Засилување На Очите Маскара За Извртување На Трепките, Црно Кафеава

Лекарите Формула За Засилување На Очите Маскара За Извртување На Трепките, Црно Кафеава

DEN 0.33
Износ

Маскарата во еден чекор натопена СО нашите сопствени екстремни влакна на трепките обезбедува лесна, брза трансформација НА трепките ВЕДНАШ! Погледнете срамота око отворање резултати во трепкање на окото! Вклучува Технологија За Заклучување На Влакна со испреплетени влакна што се обвиткуваат околу секоја трепка за да се изгради засилен волумен и срамота должина. Безобразното отворање на очите резултира со трепкање на окото!. Влакната на трепките овозможуваат лесна, брза трансформација на трепките. Хипоалергично. Мирис-Слободен. Без Парабени. Без Глутен. Суровост-Бесплатно. Тестиран Дерматолог. Клинички Тестирани. Хипоалергично. Мирис Слободен. Парабен Слободен. Глутен Слободен. Суровост Слободен. Дерматолог одобрени. Некомедогени. Безбедно За Чувствителни Очи И Носители На Контактни Леќи. Клинички Тестирани. Без Масло. Офталмолог Тестиран.

R

Им се допаѓа и на купувачите