.

.

Авенија на пистата цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „Детелина“ Ботанички - злато, бело

Авенија на пистата цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „Детелина“ Ботанички - злато, бело

DEN 583.84
Износ

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно „Детелина“ Ботанички - злато, Виткеловер, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на ботаника за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите