.

.

Трговска марка ликовна уметност есен платно уметност од Хаи Оделија, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност есен платно уметност од Хаи Оделија, црна мат, дрвена рамка

DEN 2601.60
Износ

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „есен“ платно уметност од Хаи Оделија, црна мат, дрвена рамка : уметник : магистерска ликовна уметност. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, црна матка, акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите