.

.

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно отпечатоци „Уживајте во флоралите на малите нешта“ - розови, розови

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно отпечатоци „Уживајте во флоралите на малите нешта“ - розови,

DEN 583.84
Износ

Уживајте во малите работи, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Уживајте во флоралите на малите нешта“ - розови, розови карактеристики : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите