.

.

Индустриски студенти измијте ги фразата на дланките потресена тропска кантана платна wallидна уметност, 17, дизајн од Дафне Полсели

Индустриски студенти измијте ги фразата на дланките потресена тропска кантана платна wallидна уметност, 17, дизајн од Дафне

DEN 1199.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите