.

.

Трговска марка ликовна уметност јужни привлечности платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност јужни привлечности платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

DEN 1067.84
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Јужни шарми“ платно уметност по пекара во боја црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите