.

.

Трговска марка ликовна уметност Soho I Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Soho I Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

DEN 2.33
Износ

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Soho I“ Canvas Art by Color Bakery White Matte, Black Frame : Artist : Color Bakery. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите