.

.

Batpit: Лаптоп Адаптер Замена ЗА HP Spectre 15-BL100NA, 15-BL100NB, 15-BL100NC, 15-BL100NF, 15-BL100NV, HP 904082-003, 904144-850, ADP-90FE B, TPN-CA10, TPN-DA08

Batpit: Лаптоп Адаптер Замена ЗА HP Spectre 15-BL100NA, 15-BL100NB, 15-BL100NC, 15-BL100NF, 15-BL100NV, HP 904082-003, 904144-850,

DEN 558.08
Износ

Сосема Нов Batpit DC5-20 V 4.35-4.5 Максимум 90 W AC Адаптер/Напојување/Полнач. - 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи. - 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите. - Нарачки брод во 1-2 работни дена. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме, усогласете го врвот на оригиналниот адаптер со врвот на сликата за да избегнете купување погрешен адаптер. Batpit : Лаптоп Адаптер Замена ЗА HP spectre x360 15-BL100 NA, 15-BL100 NB, 15-BL100 NC, 15-BL100 NF, 15-BL100 NV, HP 904082-003, 904144-850, ADP-90 FE B, TPN-CA10, TPN-да08.

R

Им се допаѓа и на купувачите