.

.

Класичен Додатоци Stormpro Тешки Палубата Брод Покритие, Се Вклопува чамци ft-ft долго во широк

Класичен Додатоци Stormpro Тешки Палубата Брод Покритие, Се Вклопува чамци ft-ft долго во широк

DEN 1119.84
Износ

Капакот На Палубата Storm Pro ® Со Класични Додатоци обезбедува тешка обвивка дизајнирана и за долгорочно складирање и за патување по автопат. Кога ќе купите Класичен додатоци брод покритие вие не сте само добивање на покритие; вие сте исто така купување мир на умот. Не само што вашиот брод ќе биде заштитен од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашиот производ не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. ПРИКОЛКА ЗА ПОКРИВАЊЕ НА БРОДОТ : Одговара на палуби (внатрешни) 20 '- 22 'Л, ширина на зракот до 106" W, целосно сечење за да се овозможи дополнителна просторија за додатоци како што се шини за лак и светла за трчање. ДОДАТОЦИ ЗА ПЛОВЕЊЕ СО МОРСКО ОДДЕЛЕНИЕ : Нема да се намалат или истегнат, дизајнирани за дополнителна издржливост, технологија за обложување на ткаенина за максимална водоотпорност, заштита ОД УВ, отпорност на мувла и заштита од сите временски услови. ВКЛУЧУВА СТОЛБ ЗА ПОДДРШКА : Спречува здружување на водата и помага да се зачува капакот додека двојните задни отвори за воздух со вградени зацврстувачи го намалуваат притисокот на ветерот и овозможуваат да излезе внатрешната влага. ЗАШТИТЕН КАПАК за ЧАМЦИ : Еластичниот кабел дава цврсто, прилагодено вклопување додека интегрираниот систем на бравата и ременот овозможува лесно монтирање и приколка, прилагодливите ремени се прицврстуваат во токи за брзо ослободување на капакот. ДОДАТОЦИ ЗА БРОД : вклучен Столб За Поддршка, торба за складирање, ремени за врзување и 5-годишна гаранција Без Проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите