.

.

Bridgestone Potenza RE070R RFT 255 40R 120Q Патнички гума

Bridgestone Potenza RE070R RFT 255 40R 120Q Патнички гума

DEN 4399.84
Износ

Наменето за ентузијасти надвор од патот, The Mud-Terrain T/A KM3 е гума од кал-теренот што им нуди на возачите подобра влечење на кал и карпи заедно со построги странични allидови. Bridgestone Potenza RE070 R RFT 255/40 R20 120 Q Патнички гума.

R

Им се допаѓа и на купувачите