.

.

Женски Солидна Долна Облека Бралет Градник

Женски Солидна Долна Облека Бралет Градник

DEN 303.68
Износ

Големина : Една Големина Биста : 66-76см/25,98" -29,92 " тежина : 80-130гр Женски Ракави Цветни Чипка Мода Градник Обложени Резервоарот Блузи Шпагети Ремен Бралета Топфеатури : Мода Секси чипка дизајн со проѕирна чипка мрежа и цветни работ, секогаш направи вашата убавина назад издвоите. Длабоко V вратот чипка дизајн, покаже вашата најатрактивна градитеch и секси клучната коска. Необработената Безжична Цветна чипка не само што има стилски изглед, туку и Со Еластична лента за на рамо и полите, ви овозможува лесно извртување, не грижете се дека градникот ќе се вози нагоре и ќе се стегне или затегне наспроти лошото чувство на градите. Оваа чипка врвови е одличен избор за секојдневна употреба и сладок сон. Да го носите дали летото или зимата ќе ве направат без bство, удобно цел ден. ќе бидете ладни и релаксирани во текот на целиот ден; Удобно повеќе како вашиот втор слој на кожа. Овие врвови од чипка комбинираат убавина, секси и удобност.Носењето на сето тоа е опуштено без напрегање на градите, особено кога спиете. Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Најлон/Најлонстил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Чипка Долна облека Жени Солидна Долна Облека Бралет Градник.

R

Им се допаѓа и на купувачите