.

.

Персонализирана Божиќна украс на сите starвездички starвезди

Персонализирана Божиќна украс на сите starвездички starвезди

DEN 1.00
Износ

Нашиот керамички божиќен украс во форма на starвезда ја карактеризира фразата "All Star " на врвот. Потоа го правиме тоа како подарок за еден вид на Keepsake со персонализирање на насловот под Ол Стар и до 3 реда текст на дното. Без разлика дали се дозволува дедо, баба, тато, мама или омилен роднина да знаат дека тие се Ол Starвезда, дајте им извик со нашиот персонализиран Божиќен украс. Персонализирана Божиќна украс на сите starвезди : : мерки 3.75 "W x 3,75" ч. Направено од затемнето стакло. Вклучува златен кабел за виси. Персонализирајте со наслов и до 3 реда текст.

R

Им се допаѓа и на купувачите