.

.

Време на празници затегнати чорапи, 20

Време на празници затегнати чорапи, 20

DEN 351.84
Износ

Украсете за сезоната со празникот 2 пакуваат плетени чорапи. Овој 2-пакет празнични чорапи е подготвен да го обеси оџакот со внимание и се квинтесенцијален главен празник. Чорапите со чај се плетени со разнобојни акценти и ќе додадат шарен допир на украсувањето на вашиот одмор. Чорапите имаат широка плетена манжетна украсена со координирање на помпомите, а плетените висечки јамки го олеснуваат обесени од каминот Мантел или да се користи за да се одржи мал подарок наместо торба за подароци. Безвременските детали сигурно ќе ги импресионираат гостите и ги воодушевуваат вашето семејство и пријатели. Подобрете го давањето подароци или украсувањето со разнобојното време на одмор 2 пакувајте со плетење со клоци. Време на празник за време на одморот, плетено чорапи, 20 ", 2 пакувања : квинтесенцијален главен празник. да се обеси. Само за декорација, не играчка. Одлично за украсување на wallsидовите или за држење подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите