.

.

Виновна Опрема Xrd-ЗНАК Ограничено Издание-Ограничено Издание-PlayStation 4

Виновна Опрема Xrd-ЗНАК Ограничено Издание-Ограничено Издание-PlayStation 4

DEN 4784.00
Износ

Виновна Опрема Xrd-ЗНАК Ограничено Издание Ограничено Издание-Sony Play Station 4 Клучни Карактеристики И Придобивки : Надворешната кутија за Ограниченото Издание содржи реплика на "Дворот" комплетна со врежани брзини и фолија. Осмелете се да ја отворите книгата за да ги откриете сите добрите!. Сол Бадгуј "слободен" приврзок за клучевипишано со зборот "бесплатно", овој метален приврзок за клучеви е намалена реплика на оригиналната брава на ременот што ја носи Сол! Додадете го на вашите клучеви за да покажете нешто навистина уникатно!. Виновен Менувач кодекс Кое Ограничено Издание е без својата уметничка книга? Книгата Со Карактери има профил за секој лик Од ВИНОВНА Опрема Xrd-ЗНАК-И речник на термини, целосна историја на карактери за оние кои имаат некои фаќање да се направи!. Виновна опрема вокална саундтрак со 10 вокални песни, виновната опрема Xrd-ЗНАК - ВОКАЛНА колекција е исполнета со хард лулка мелодии по кои серијата е позната.

R

Им се допаѓа и на купувачите