.

.

Бона Џогер За Прскање За Подови Од Тврдо Дрво, Со Кертриџ За Полнење И Подлога За Микрофибер Што Може Да Се Пере

Бона Џогер За Прскање За Подови Од Тврдо Дрво, Со Кертриџ За Полнење И Подлога За Микрофибер Што Може Да Се Пере

DEN 671.04
Износ

Бона Џогерот За Прскање За Дрвени Подови е се-во-едно решение за чистење и откривање на природниот сјај на вашите дрвени подови. Вклучува чистач без остатоци на База На Вода На Бона во кертриџ за полнење и подлога за микрофибер што може да се пере. PH неутралниот, подготвен за употреба средство за чистење подови безбедно и ефикасно ги чисти дрвените подови со отстранување на прашина, нечистотија и нечистотија. За полнење, извадете ја касетата со притискање на копче. Рамното дно и широкиот отвор овозможуваат лесно полнење и кертриџот се враќа на своето место. Екстра големата глава за џогер обезбедува брзо и ефикасно чистење, а куката што се повлекува овозможува брзо складирање нагоре и надвор од патот. Лентите за заклучување на дното на главата за џогер ја држат подлогата за чистење прикачена за време на употребата. Мекиот микрофибер нема да го изгребе вашиот под, А Подлогата За Чистење На Бона Микрофибер има уникатен дизајн со дејство на чистење со двојна зона, темно сините надворешни влакна ја разбиваат нечистотијата додека внатрешните светло сини влакна ја заробуваат и апсорбираат нечистотијата. Оваа подлога за чистење за повеќекратна употреба може да се измие до 500 пати пред да треба да се замени. Безбедно за сите невосочени, неограничени, полиуретански завршени дрвени подови. Екстра големата глава за џогер чисти 40% побрзо од водечкиот конкурент. Лесно за полнење на кертриџот што кликнува на своето место. Претходно исполнет со готов За употреба Бона Тврдо Дрво За Чистење На Подот. Подлогата за чистење микрофибер за повеќекратна употреба може да се мие во машина 500 пати. Издржлив и лесен дизајн со кука што се повлекува за лесно складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите