.

.

дозвола на какина Жени Елегантна Долна Облека Чипка Спојување Долна Облека Боди Костум Црвено, М

дозвола на какина Жени Елегантна Долна Облека Чипка Спојување Долна Облека Боди Костум Црвено, М

DEN 271.84
Износ

Жени Елегантна Мода Секси Долна Облека Спојување Чипка Долна Облека боди костум информации За Производот : информации За Производот : Материјал : Сезона На Чипка : Пролет, Лето,Aut, Зимски Стил : Секси стил Како Да се мие : Рачно Миење Ладно Место : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн пакет : 1 Х Детали За Боди : Долна облека ве прави попривлечни на брачната ноќ, невестински туш, ноќ на меден месец, денот на вљубените, Божиќ,Најдобар подарок за долна облека за невеста, сопруга или девојка пријател Теди Долна Облека боди е голем засилувач на довербата. Постои уште еден начин да ја носите оваа облека : Спарете ја со други јакни, палта Ако сакате порелаксирано чувство, можете да изберете голема големина. Се препорачува да се користи рачно перење на 30 степени температура на водата. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 66см/25.98 "Половината : 65см/25.59 " Колк : 69см/27.17". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70см/27.56 "Половината : 69см/27.17 " Колк : 74см/29.13". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 74см/29.13 "Половината : 73см/28.74 " Колк : 78см/30.71". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 78cm/30.71 "Половината : 77cm/30.31 " Колк : 82cm/32.28". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 82cm/32.28 "Половината : 81cm/31.89" Колк : 86cm/33.86 " какина Cmsx Жени Елегантна Мода Секси Долна Облека Чипка Спојување Долна Облека Боди Костум Црвено, М.оваа ткаенина е мазна и мека, удобна за носење како облека за спиење, направете го вашиот живот пошарен.прекрасна долна облека за спиење, ремени за истегнување се прилагодуваат во задниот дел што нуди изглед и удобност. Ноќниците за женска облека за спиење се изработени од ткаенина што дише. Мека, лесна, еластична и удобна. Оваа лежерна лабава бебешка кукла целосно лизгање може да избегне ноќно потење во лето или друга сезона и ве одржува ладни и суви, уживајќи во времето дома. Ноќна Облека, Облека За Спиење. Совршен за ноќ, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, денот на вљубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи, ќе ве направи поелегантни и зачудувачки. Растегливиот материјал и прилагодливите врски можат да ги направат сите и удобни. Покажете го вашето ласкање совршено. Ова боди за долна облека од тантела е одличен избор за вашиот живот. Одличен подарок за женска долна облека за жени е забавен за носење и сигурно ќе го привлече вниманието на вашиот љубовник во слатка ноќ. Женското гледање низ долна облека е совршено за денот на вљубените, брачната ноќ, забавата, подарокот.

R

Им се допаѓа и на купувачите