.

.

Женски Летен Еднобоен Фустан Без Ракави Кружен Врат Тенок Фит

Женски Летен Еднобоен Фустан Без Ракави Кружен Врат Тенок Фит

DEN 335.68
Износ

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Фустан. Пол : Жени. Тип На Шема : Цветни. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/2 XL. Боја : Сина, Бела,Розова,Сива,Црна,црвена вино,Каки,Темносина, Црвена. Пакетот Вклучува : . 1* Фустан. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Цврсто. Без ракави. Кружен Врат.

R

Им се допаѓа и на купувачите