.

.

Дијанли Преголеми Копчиња За Ревер Надолу Врвови За Мажи Со Кратки Ракави Еднобојна Блуза Маица Зелена XXL

Дијанли Преголеми Копчиња За Ревер Надолу Врвови За Мажи Со Кратки Ракави Еднобојна Блуза Маица Зелена XXL

DEN 3.33
Износ

Материјал : мешавина од памук. Совршено одговара со сите видови стилови на коса. машка кошула/машка кошула/машки кошули/кошули за мажи/кошула/кошула за мажи/машки кошули/машки кошули/големи и високи кошули за мажи/машка кошула/машки големи и високи кошули/маици за мажи/машка кошула/машка кошула / кошула мажи/кошули мажи/маици за мажи/кошули со кратки ракави за мажи/маица/маица/маица / маици за мажи.Дијанли Преголеми Ревер Копчето Надолу Врвови За Мажи Краток Ракав Еднобојна Блуза Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите