.

.

Поло Маици За Мажи Пролет Лето Памук Лен Обична Лента V Вратот Кратки Ракави Кошули Блуза

Поло Маици За Мажи Пролет Лето Памук Лен Обична Лента V Вратот Кратки Ракави Кошули Блуза

DEN 0.33
Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 112см/44.09" Ракав : 25.5 см/10.04" Рамо : 46.5 см/18.31" Должина : 73см/28.74" Големина : Л Биста : 117см/46.06" Ракав : 26см/10.24" Рамо : 48см/18.90" Должина : 75см/29.53" Големина : xl Биста : 122cm/48.03" ракав : 27.5 cm/10.83" рамо : 49.5 cm/19.49" должина : 77cm/30.31" големина : Xxl биста : 127cm/50.00" Ракав : 29cm/11.42" Рамо : 51cm/20.28" должина : 79cm/31.10" големина : xxxl биста : 132cm/51.97" Ракав : 30.5 cm/12.01" рамо : 53cm/20.87" Должина : 81cm/31.89"Менс Пролет Лето памук лен повик лента v вратот краток Ракав кошули блузеитем специфики : сезона : сите сезони пол : менокација : дневно,партиматеријал : должина на полиестерска облека : редовен тип на шема : цврст Стил : Мода,должина на ракавот за слободно време : долги карактеристики : Материјал изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за Да Го Задоволи вашето секојдневно носење. Карактеристики Модата и модерен дизајн ве прават попривлечни. Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Натпревар Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму. Прилики Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Топполо Кошули за Маици-Кошули За Машки Кошули Шавајска Кошула за Машки Маици. Кошули За Мажи. Машки Кошули. Хавајска Кошула За Мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите