.

.

Вогеле Менс Поло Маица Зип Маици Кратки Ракави Летни Врвови Спортска Маица Обична Блуза Розова 2XL

Вогеле Менс Поло Маица Зип Маици Кратки Ракави Летни Врвови Спортска Маица Обична Блуза Розова 2XL

DEN 183.20
Износ

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Шема На Кошула : Врат На Ревер, Блок Во Боја, Патент : Бела, Сина, Розова, Црвена, Црна Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : Полиестер Спандекснеклин : Должина На Лапел : Колк Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа поло кошула е изработена од плетена плетена влага што брзо ја отстранува влагата и има патент.2. Патент плакета и едноставен изглед што ја прават оваа поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Патент Кошула, Секојдневни Врвови, Класична Маица, Летна Блуза, Тенок Фит Маица. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Лежерна Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Блуза Со Патент, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Тенис, Рагби, Други Спортски И Секојдневни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите