.

.

Жените Обичните Д Анделион Печатење Мрежа Долг Ракав Ладно Рамо Маица Блуза Блузи

Жените Обичните Д Анделион Печатење Мрежа Долг Ракав Ладно Рамо Маица Блуза Блузи

DEN 273.44
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 65см/25.59" Должина : 59см/23.23" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Ракав : 66см/25.98" Должина : 60см/23.62" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98СМ/38.58" ракав : 67см/26.38" должина : 61см/24.02" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 102СМ/40.16" ракав : 68см/26.77" должина : 62см/24.41" големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 106см/41.73" ракав : 69см/27.17" должина : 63см/24.80" жени обични Д анделион печатење мрежа долг ракав Ладно РАМО МАИЦА БЛУЗА БЛУЗИ информации за производот : Сезона : сите пол : жени повод : обичен материјал : тип на полиестерска шема : печатен стил : обична Должина : редовно вклопување : одговара на дебелината на големината : СТАНДАРДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : А МАТЕРИЈАЛ : ДОЛГ РАКАВ врвот Е НА Polyester.It На Мека Со Растеглива Ткаенина Што Дише, Удобна Е Против Кожата. Карактеристики : Обични Долги Ракави Лабави Врвови, Печатени Маици, Обични Основни Маици.Доволно Мек За Носење Со Хеланки и Чизми. Натпревар : Топло Е И Удобно под Јакна/Палто Во Зима.Може да се носи сам во пролет и лето.Совршен со Фармерки, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед.Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Носење На Сите Сезони Особено Fall И Зима. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XXL 12 16 42 106cm/41.73" 69cm/27.17" 63cm/24.80" Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 63cm/24.80" фзм жени обични Д Анделион ПЕЧАТЕЊЕ Мрежа Долг Ракав Ладно РАМО маица блуза блузи.

R

Им се допаѓа и на купувачите