.

.

Collectionенска колекција Journee Winslo зашилен балет балет рамен вино фау велур м

Collectionенска колекција Journee Winslo зашилен балет балет рамен вино фау велур м

DEN 1.00
Износ

Погледнете шик кога ќе излезете, облекувајќи ја колекцијата на списанија, Винсло, зашилен со балет. Овој разноврсен обезмастувач има класичен зашилен пети со дизајн на преклопување на прстите за шармантен изглед. Феации и придобивки од кожна кожена лозатка со инсолекстурирана синтетичка надворешна форма на рамна пета : единствено. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите