.

.

Колекција на ournourneyенски Corrinne Tru Comfort Foam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

Колекција на ournourneyенски Corrinne Tru Comfort Foam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

DEN 287.84
Износ

Класичниот Лофер само се подобри. Колекцијата Corinne By Journee е суштински стан стилизиран со близнаци и пети во форма на бадем. Мекиот вегански кожен материјал со несреќа назад и удобна пена од 4 мм TRU ™ Footbed го завршува овој удобен изглед. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите