.

.

Без граници на непречена бралета на вратот на јуниорите

Без граници на непречена бралета на вратот на јуниорите

DEN 271.04
Износ

Останете удобно под сето тоа во безпречен градник на вратот на границите. Идеален избор под маички, резервоари или омилени врвови во секое време кога сакате непречен изглед. Доволно доволно за положување и дизајнирана со супер-мека ткаенина за дополнителна удобност, овие основи се одлично. Исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина S. Тип на чаши : Отстранливи чаши. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Не-прилагодливи ленти. Карактеристики : Беспрекорен дизајн на ребра; Супер-мека ткаенина за дополнителна удобност. V-врат градник за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите