.

.

Smart & Sexy женски потпис чипка длабока V Bralette, Style-SA874

Smart & Sexy женски потпис чипка длабока V Bralette, Style-SA874

DEN 319.20
Износ

Без напор стил. Разноврсна и удобна, паметната и секси потпис на женски потписи длабоко V bralette има целосна чипка за потпишување со меки, отстранливи чаши за подлога кога ги сакате и природна форма кога не. Дополнителни широки преден камизол ленти, и прекрасно длабоко в нурнување во предниот дел се совршени за ekиркање низ омилените врвови. Носете го околу куќата, облечете го за да бранч, облечете го апсолутно насекаде. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека не треба да биде само за посебни прилики, а со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Чипка за потпис. Дополнителни широки престижни ленти од камизол. Мека, истегната силуета. Ставете ги предните и задните деколте. Широк лента на дното на чипка. Коментари на Fitters : „Носете под копче надолу за изглед на Cami Bra“. Совети за вклопување : Ако сте помеѓу големини, одете со големина. Содржина на ткаенина : 94% најлон, 6% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите