.

.

Модни Парови Обетки Со Обрач За Девојки Жени Мултипакувани Бисери Извртени Мали Големи Карики Комплет Обетки Модни Трендовски Обетки Накит За Подарок За Роденден?

Модни Парови Обетки Со Обрач За Девојки Жени Мултипакувани Бисери Извртени Мали Големи Карики Комплет Обетки Модни Трендовски

DEN 271.84
Износ

9 Пара Обетки Со Обрач За Девојчиња Жени Мултипакувани Бисерни Извртени Мали Големи Обрачи Пакети Со Обетки Поставуваат Модни Трендовски Обетки Накит За Подарок За Роденденска Забава. Карактеристики : . Уникатен И Моден Дизајн Нашите Занаетчии Создадоа Одлични Искуства За Носење И Изјава Во Исто Време, Но Прекрасно . Никој Нема Да Го Пропушти И Ќе Добиете Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода Уникатниот Дизајн Може Да Го Истакне Вашиот Изглед, Да ГИ Сфати Очите на Сите . Само Покажете Свој Стил И Ќе Ве Натера Да Блинг, Само Одговара За Сите Возрасти. Висококвалитетна Пирсинг Ушна Манжетна За Женски Обетки, Го Заштити Вашето Уво Од . Овие Обетки ЗА Женски Чувствителни Уши Нема Да Ви Ги Зелат Ушите И Ќе Ги Одржуваат Ушите Удобно. Прекрасен Подарок Подарете Ја Оваа Пенлива Обетка Како Уникатен Подарок На Вашите Најблиски, Како Љубовница Девојка, Сопруга, Свршеница Итн., Па Дури И Себеси за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Свадба Итн. Совршена Идеја За Подарок-Одличен Подарок Што Треба Да Им Го Дадете На Сите Дами Како Мајки, Баби, Тетки, Братучеди, Девојки И Многу Повеќе. Најдобар Подарок За Вашиот Партнер. Незаборавен Подарок. Состојки, Не Е Лесно Да Исчезнат. Производот Вклучува : . 9 Пар Обетки 9 Пара Обетки Со Обрач За Девојчиња Жени Мултипакувани Бисери Извртени Мали Големи Обрачи Пакети Со Обетки Поставете Модни Трендовски Обетки Накит За Подарок За Роденденска Забава. Обетките се направени со висококвалитетен материјал кој е без никел и не кородира лесно, ' рѓа или дамка со вода. Не иритирачки за сите чувствителни уши.Обетките се лесни,дури и не знаете дека ги имате кога ќе ги носите. Едноставно, но не вулгарно. Лесен, симпатичен мал. Сјајна. Овие Обетки се внимателен и елегантен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Свадба, Родендени, Свршувачка, Невести, Деверуши, Годишнина или Дипломирање За Жена,Мажи, Тинејџери, Девојки, Мајка, Девојка, Сопруга, Свршеница или друг значаен настан.

R

Им се допаѓа и на купувачите