.

.

Нема граници женска чипка од танга

Нема граници женска чипка од танга

DEN 0.33
Износ

Супер удобно - ќе ја сакате оваа танга од чипка. Широката лента за чипка на половината е навистина ласкава и убаво се вклопува во сите форми на телото. Моделот на животните е навистина забавен и флерт и дефинитивно „на тренд“. Чипка.

R

Им се допаѓа и на купувачите