.

.

Скпблутн Женски Гаќи Низок Струк Проѕирна Мрежа Слатки Беспрекорни Гаќички За Женска Долна Облека Жешка Розова Xl

Скпблутн Женски Гаќи Низок Струк Проѕирна Мрежа Слатки Беспрекорни Гаќички За Женска Долна Облека Жешка Розова Xl

DEN 0.67
Износ

Скпблутн Женски Гаќички Низок Струк Проегирна Мрежа Слатки Беспрекорни Гаќички За Женска Долна Облека Жешка Розова Кслвоменс Проегирни Мрежести Гаќички Симпатични Беспрекорни Гаќички За Женикарактеристики : изработен е од висококвалитетен материјал, многу мек и удобен, дише, погоден за секојдневно носење.Транспарентни гаќички, удобни и меки Погодни за секојдневно/секојдневно/секси и клупско носење. Мислам дека тоа е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Може да го подобри односот помеѓу мажот и жената . Сезона : Сите сезонски пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Нестил : Дневно/Секојдневно/Секси И Клубшто добивате : 1 Х Компјутер Големина На Гаќи : М Половината : 58-100см/22,83-39,37" Должина На Меѓуножјето : 19см/7,48" Големина : Л Половината : 62-108см/24,41-42,52" Должина На Меѓуножјето : 20см/7,87" Големина : Xl Половината : 66-116см/25,98-45,67" Должина На Меѓуножјето : 21см/8,27". Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да поставите купување и можете совршена големина за себе. ●Материјал●Полиестер. ● Пакети € 1pc гаќички. долна облека женска / женска долна облека/беспрекорна долна облека за жени/Женски Бикини Гаќи/ Женски Г-Жици И Танга/Женски Гаќички/Женски Хипстерски Гаќички/.

R

Им се допаѓа и на купувачите