.

.

Хоризонтот Богота Колумбија Три Четвртини Раглан Ракав Бејзбол Кошула Унисе Средно Бело Црно

Хоризонтот Богота Колумбија Три Четвртини Раглан Ракав Бејзбол Кошула Унисе Средно Бело Црно

DEN 255.84
Износ

Проверете го овој кул дизајн на хоризонтот, сигурно ќе направите секоја соба да се појави со стил! Истражете го уникатниот хоризонт На Богота Колумбија со овој привлечен дизајн. Направете го вашиот изглед уникатен одраз на вас! Хоризонтот Богота Колумбија Три Четвртини Раглан Ракав Бејзбол Кошула Унисекс Средна Бела/Црна Хоризонтот Богота колумбија земја државниот град град место места дома. Ова е м бела/црна машка или женска три четвртини раглан ракав бејзбол маица (стандарден унисекс одговара) продадени Од Tees And Tank You Печатени На Унисекс Бејзбол Маица. 3.6 мл, 52% Прстен-Откачи Памук / 48% Полиестер. Печатени ВО САД. Нашите еколошки отпечатоци од мастило на база на вода директно во влакната на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, жив изглед. (Без пукање или лупење како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте внатре и на нежен циклус во ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите