.

.

Модерна Спална Соба Суета Биро Со Фиоки, Бела Завршница

Модерна Спална Соба Суета Биро Со Фиоки, Бела Завршница

DEN 0.67
Износ

Овој комплет маса за суета сигурно ќе биде совршен подарок за вашите најблиски кои можат веднаш да ја наполнат секоја фиока со козметика или други предмети, не двоумете се да нарачате! Лесно се склопува и пакетот е опремен со потребните алатки за инсталација. Производот е спакуван во две пакувања. Нема повеќе недостатоци на шминка што го нарушуваат вашето мирно и воодушевено облекување. Со огледало со целосна ширина, можете да ја испробате секоја облека и да ја добиете најдобрата коса и шминка. Направено од произведено дрво, ова модерно и уникатно парче има неутрална бела завршница што одговара на декорот на речиси секоја соба. Нагласува голема централна фиока каде што можете да ги поставите парчињата накит и гаџетите за шминка. Покрај тоа, има и други шест фиоки со иста големина каде што можете да складирате се што ви треба за вашата дневна рутина. Спецификации Боја : Белите Мерки се 56,13" H x 46,44" W x 15,44 " D. Пакетот вклучува : 1 x суета табела 1 x Инструкции} Модерно Биро За Суета : Бирото ЗА Суета GIVIMO не само што може да обезбеди доволно простор за складирање на работната површина, туку и јасно да ги прикаже предметите зачувани во фиоката, повеќе не треба да се грижите за наоѓање на предметите. Транспарентната стаклена работна површина додава дополнителен глам изглед на оваа маса за облекување . 7-Фиоки Суета За Шминка-Со 7 Фиоки, нашите суети имаат доволно складирање за вашата шминка и алатки за коса. Скријте ја вашата козметика и накит до следниот пат кога ќе треба да ги користите во многу фиоки . ●Идеја за подарок : елегантниот изглед и практичниот дизајн го прават тоа ќе биде идеален подарок за вашата сопруга, ќерка или внука на роденден, празник и други посебни денови, ќе и се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите