.

.

Носталгија Ферјејв Ултра мек текстуриран памук цврст ватенка, слонова коска, крал

Носталгија Ферјејв Ултра мек текстуриран памук цврст ватенка, слонова коска, крал

DEN 1278.24
Износ

Ватенка за носталгија Fairview е безвременски, неутрален додаток на бегството во вашата спална соба. Целокупното ватирање ја дава оваа парче текстура и визуелна привлечност. Пред-измиената ткаенина е мека на допир и машина за перење. Понудени во три смирувачки земјни бои, ова ватенка координира со кој било декор на спалната соба. Достапно во големини на близнаци, кралица и крал. Фарбиќ : 100% Пополнување на памук : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите