.

.

Конаир Земјата-Пријателски Планета Рециклирана Мека Тери Коса Завиткајте Крпа Со Качулка, Бела

Конаир Земјата-Пријателски Планета Рециклирана Мека Тери Коса Завиткајте Крпа Со Качулка, Бела

DEN 1.33
Износ

Свесно Настроената крпа со качулка со качулка Од Конаир ја суши косата во дел од времето со нежен допир на микрофибер. Ултра-апсорбирачките влакна ја впиваат влагата, негувајќи ја косата без да предизвикаат оштетување. Текстурата на косата е зачувана, а кадрици се природно подобрени бидејќи ткаенината работи на фитил влага. Завиткајте го пешкирот околу главата, прицврстувајќи го со копче и затворање на јамката што го спречува да се лизне. Оставете го да делува додека се облекувате и за неколку минути, можете да ја изневерите косата и да ја стилизирате нормално. Совршен за после туширање или базен, и одржливо изработен од рециклирани пластични шишиња, оваа крпа за коса е тајната за брзо сушење! Одржливо изработена крпа за коса направена од рециклирани пластични шишиња. Ултра мекиот, абсорбентен микрофибер ја суши косата брзо и нежно. Идеален за коса од сите текстури и должини. Обезбедува со затворање на копче и јамка и останува на место. Изгледа добро, се чувствуваат добро, направи добро за планетата. Достапно и Од Конаир : додатоци за коса, чешли, четки, алатки за коса и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите