.

.

Нагласува ЕМ КП 8 Во Таванот Покривни Плочи, 2-Пакет

Нагласува ЕМ КП 8 Во Таванот Покривни Плочи, 2-Пакет

DEN 3.00
Износ

Користете Ги Нагласувањата CP80 Покривни Плочи од осум инчи во Таванот за да ги покриете исечоците на звучниците пред инсталацијата. Тие одговараат на новите градежни модели само на звучници од осум инчи. Плус, насликајте ги пред да ги инсталирате за да одговараат на вашиот таван. Нагласува Ем0051800 CP80 8" Во Таванот Покрие Плочи, 2-Пакет : Одговара 8" во таванот звучници, 8 "еден стерео во таванот звучници 8" ВО ТАВАНОТ LCR Звучници. Само нова градба. Ги покрива исечоците на звучниците пред инсталацијата. Може да се наслика секоја боја за да одговара на декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите