.

.

Tomshine Термичко Печатење Етикета Хартија Баркод Големина Име Празно Етикети Водоотпорен Солза Отпорни 15* 230sheetsroll За Дома Организатор Супермаркет Продавница Угостит

Tomshine Термичко Печатење Етикета Хартија Баркод Големина Име Празно Етикети Водоотпорен Солза Отпорни 15* 230sheetsroll За

DEN 799.68
Износ

Карактеристики : . Изработен од термичка хартија, без БПА, издржлив и отпорен на кинење. Со заштитна обвивка на површината, отпорна на вода и масло. Директно печатење со термичка технологија, не е потребен кертриџ со мастило или потрошен материјал, заштита на животната средина. Мазна и рамна за јасно печатење. Самолеплив, лесен за откинување на површината на објектот без да остави лепак. Усвојте еколошко јадро за ролна, овозможувајќи преграда за хартија и без остатоци од хартија. Различни стилови и дезени на празна етикета хартија, кои можат широко да се користат во домот, канцеларијата, супермаркетот, продавницата за облека, угостителството итн. Спецификации : . Материјал : Термичка Хартија. Дијаметар : 4,5 см/ 1,8 инчи. Тежина на предметот : 18гр/ 0,6 мл. Големина на пакетот : 5 * 5 * 2см/ 2.0 * 2.0 * 0.8 во. Тежина на пакетот : 20гр/ 0,7 мл. Пакување Листа : . 1 * Ролна Со Термичка Етикета Изработена од термичка хартија, без БПА, издржлива и отпорна на кинење. Со заштитна обвивка на површината, отпорна на вода и масло. Директно печатење со термичка технологија, не е потребен кертриџ со мастило или потрошен материјал, заштита на животната средина. Мазна и рамна за јасно печатење. Самолеплив, лесен за откинување на површината на објектот без да остави лепак. Усвојте еколошко јадро за ролна, овозможувајќи преграда за хартија и без остатоци од хартија. Различни стилови и дезени на празна етикета хартија, кои можат широко да се користат во домот, канцеларијата, супермаркетот, продавницата за облека, угостителството итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите