.

.

Полиестер Бин Решетка Сива Трапезоидни Мали 12х9х8

Полиестер Бин Решетка Сива Трапезоидни Мали 12х9х8

DEN 244.64
Износ

Изграден од полиестерска ткаенина и завиткан околу цврста метална рамка овие трапезоидни канти можат да одговараат на секоја задача за складирање. Со четири големини на располагање ќе може да парична казна еден да одговара на вашите потреби. Одлично за решенија за складирање во канцеларија, расадник, плакар и алишта. Ако имате потреба, овие канти можат да го пополнат. За да видите повеќе од нашите решенија за складирање, ПОБАРАЈТЕ DII ЗА складирање На Домот или DII. 12х9 х 8 инчи, дизајн на шеврон и склопувачки кога не се користи. Полиестерски материјал со метална рамка за уривање на корпата кога не се користи и странични рачки за лесен транспорт. Овие канти се достапни во забавни, трендовски и симпатични стилови и бои, совршен додаток на расадник, домашна канцеларија, занаетчиска соба или за да додадете прскање боја во секоја просторија, а истовремено да бидете функционални.

R

Им се допаѓа и на купувачите