.

.

Единствени Поволни Цени Карго Нето Багаж АВТОМОБИЛ БАГАЖНИКОТ АТВ Складирање Мрежа Мрежа Опрема Црна 28 28

Единствени Поволни Цени Карго Нето Багаж АВТОМОБИЛ БАГАЖНИКОТ АТВ Складирање Мрежа Мрежа Опрема Црна 28 28

DEN 2.33
Износ

Дизајниран за прицврстување и покривање на шлемови и други товари направени од квалитетни банџи материјали за да обезбедат доволно простор додека остануваат доволно цврсти За да ги задржат товарите Обезбедени Материјал : Пластика,Најлон; Димензија : 70 х 70см/28" х 28"(Л*В). Содржина на пакетот : 1 еез х Мрежа За Багаж На Автомобил; Големина На Мрежеста Дупка( Приближно) : 3 х 3см/1,2 "х 1,2"(Л*В). Кука Количина : 4. Големина На кука : 5 х 3см/2 "х 1.2"(Л*В).

R

Им се допаѓа и на купувачите