.

.

Плута Прачка Задник Капа Риболов Пол Задник Приклучок Прачки Градење И Поправка Компонента Дел

Плута Прачка Задник Капа Риболов Пол Задник Приклучок Прачки Градење И Поправка Компонента Дел

DEN 799.68
Износ

Карактеристики : * сосема нов висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*ова стилско капаче за задник има елоксиран алуминиумски акцентен прстен и црна гумена плоча за задник.*Може да ја заштити риболовната прачка од оштетување. *Лесна за инсталирање, практична компонента за градење риболовни прачки.Спецификација : *Материјал : Алуминиумска Легура*Боја : Црвена, Златна, Сина, Виолетова(како што е прикажано на сликата) * Големина : 22*27мм(како што покажува сликата)(приближно)содржина на Пакетот : 1*Прачка Задник Капноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. RANMEI Плута Прачка Задник Капа Риболов Пол Задник Приклучок Прачки Зграда И Поправка Компонента Дел.

R

Им се допаѓа и на купувачите