.

.

Постави за шрафцигер Филипс

Постави за шрафцигер Филипс

DEN 147.84
Износ

Пет парчиња професионални серии Филипс шрафцигер сет вклучува : #1, #3, #2 x 4, #2 x 10-инчи и никулци. Алатките имаат удобен триаголен зафат, материјал што не се лизга и хромирани ванадиумски лопати. Крајниот професионален квалитет. Сет на шрафцигер на Филипс, 5 парчиња : 5-парчиња професионална серија Филипс шрафцигер сет вклучува : #1, #3, #2 x 4, #2 x 10 "и никулци. Крајниот професионален квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите