.

.

Глобал А Ц Приемник Посува

Глобал А Ц Приемник Посува

DEN 5439.84
Износ

Акумулаторот/приемникот е дизајниран да ја отстрани влагата од Системот За Климатизација. Секој пат кога ќе се отвори Системот За Климатизација, акумулаторот/приемникот мора да се замени. Промената на акумулаторот/приемникот е потребна при сервисирање На Системот За Климатизација. Глобал 1412093 А/Ц Приемник Фитс Изберете : 2016-2021 МАЗДА ЦХ-9 4 Цил 2,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите