.

.

Без граници за машка врата за боја, џогери, до големина 3XL

Без граници за машка врата за боја, џогери, до големина 3XL

DEN 2.67
Износ

Едноставно кул. Изладете се во стил со овие француски џогери со боја на Terry Tie од без граници. Деталите за боја на врзување додаваат малку тренд на вашата гардероба додека ткаенината со памук-мешавина го одржува удобно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : малку затегнат кон глуждот. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ocketsебови : Леб странични џебови; џеб на задниот дел. Карактеристики : вратоврска за влечење; детали за боја на врзување. Машки џогери за боја, без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите