.

.

Машка кошула со цврст фустан со 2 парчиња и сет за вратоврска

Машка кошула со цврст фустан со 2 парчиња и сет за вратоврска

DEN 511.84
Износ

Добијте две убави артикли за цената на една со оваа машка кошула со цврст фустан и сет за врзани. Кошулата е изработена од мека мешавина од памук и има класичен предниот дел од копчето, како и долги ракави со манжетни за копчиња, џеб на градите и јака. Прекрасно се спарува со вклучувањето на вратоврска за облека што е сигурно да даде изјава на следниот деловен состанок, интервју или забава. Овој екстра-вредност со 2 парчиња сет е достапен во широк спектар на разновидни стилови и е одличен додаток на вашата официјална гардероба. Машка кошула со цврст фустан и сет за врзување на мажите : кошула : 55% памук, 45% полиестер. Врза : 100% полиестер. Сет од 2 парчиња. Големо затворање на предното копче. Долги ракави со манжетни за копчиња. Џеб на градите. Јака. Кошула полите. Редовно вклопување. Вклучена вратоврска за појавување. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, железо на ниско поставување.

R

Им се допаѓа и на купувачите