.

.

Крем за појадок, ванила и кинам, без додаден шеќер 1. мл

Крем за појадок, ванила и кинам, без додаден шеќер 1. мл

DEN 0.67
Износ

Продадени во пакет од 3 торби.ванила и цимет - без додадена шеќер : со сите состојки природни (само 4 состојки), само додадете го омиленото млеко. Податоци Лесно за готвење (само во 5 мин.) : Додадете ја содржината на пликот во А. Мали Cassero Leadd 2 чаши млеко (редовно, кокос o бадем) гответе на средна топлина x 5 мин и подготвена !!! Нашиот производ е : многу хранлив (20 есенцијални аминокиселини, калиум, калциум и други потребни минерали) богати со влакна (одлично Извор на природни влакна) Содржина : 1,2 мл (35 гр) дел за 2 креми услуги, безжична категорија : 0,23 фунти Амазар Крема де Десајуно без шеќер.

R

Им се допаѓа и на купувачите