.

.

Acdelco Злато Филтер За Воздух Одговара изберете: - CHEVROLET TRAVERSE LT, 2017-КАДИЛАК XT ЛУКСУЗ

Acdelco Злато Филтер За Воздух Одговара изберете: - CHEVROLET TRAVERSE LT, 2017-КАДИЛАК XT ЛУКСУЗ

DEN 4943.84
Износ

Acdelco Професионален Филтер За Воздух Acdelco Професионален, Премиум резервен Филтер За Воздух На Моторот е идеална висококвалитетна замена за многу возила на патот денес. Ги заробува честичките во воздухот пред да влезат во моторот и го снабдува најчистиот можен воздух со најмало ограничување на протокот на воздух на моторот. Ги подобрува перформансите и ефикасноста на моторот и го продолжува неговиот животен век. Филтерот за воздух на моторот е опремен со цврста заптивка за да спречи нефилтриран воздух да влезе во комората за согорување. Овој премиум резервен филтер за воздух на моторот за замена и е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. ACDelco нуди Професионални, премиум Резервни Филтри За Воздух На Моторот и Филтри За Воздух Во Кабината за да се осигура дека вашето возило има чист воздух што тече низ него. Филтрите за Воздух на Моторот ACDelco го филтрираат целиот воздух што минува низ вашиот мотор за да обезбедат врвни перформанси на моторот и намалено абење на моторот. Филтрите за Воздух во Кабината ACDelco ги чуваат загадувачите надвор од воздухот што го дишете со заробување нечистотија, полен и други алергени во внатрешноста на филтерот и ги спречуваат лисјата, бубачките и другите остатоци да влезат во вашето возило, системите за греење и климатизација на rsquo. Mahle Тајмингот Покритие Заптивка Постави Оригиналниот дизајн опрема и квалитет. Комплетите за глава ви даваат оригинална форма на опрема, вклопување и функција. Користи ЕКВИВАЛЕНТ НА ОЕ или подобри материјали во сите главни комплети. Спакувани во смалуваат завиткани послужавник. Секој дел што треба да ја завршите поправката на заптивката во едно пакување, освен ако не е поинаку наведено. Одговара Изберете : 2018-2023 ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС ЛТ 2017 КАДИЛАК ХТ5 ЛУКСУЗ 2019 ГМЦ АКАДИЈА СЛТ-2 6 Цил 3.6 Л 2017 ГМЦ АКАДИЈА СИТЕ ТЕРЕНИ 2020 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 2лт 6 Цил 3.6 Л 2018-2019 КАДИЛАК ХТ5 ЛУКСУЗ 6 Цил 3.6 Л 2019.2021 шевролет БЛЕЈЗЕР 3ЛТ 6 ЦИЛ 3,6 Л 2022-2023 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 3ЛТ 4 Цил 2 Л 2018.2020-2021.2023 БУИК ЕНКЛАВА СУШТИНА 2018 Гмц Акадија СИТЕ ТЕРЕНИ 6 ЦИЛ 3,6 Л 2019 БУИК ЕНКЛАВА 2020.2022-2023 кадилак хт5 платина премиум луксуз 6 ЦИЛ 3,6 Л 2020-2023 КАДИЛАК ХТ6 ПРЕМИУМ ЛУКСУЗ 2021 Кадилак Хт5 Премиум ЛУКСУЗ 6 ЦИЛ 3,6 Л 2023 ГМЦ АКАДИЈА СЛТ 4 ЦИЛ 2 л 2020 ГМЦ АКАДИЈА СЛТ 6 ЦИЛ 3,6 Л 2021 гмц акадија Денали 6 цил 3,6 Л 2022 ГМЦ акадија сле 4 цил 2 Л 2022 БУИК ЕНКЛАВА ПРЕМИУМ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите