.

.

Bfgoodrich All-Terrain T A KO LT295 60R 109T гума за лесен камион

Bfgoodrich All-Terrain T A KO LT295 60R 109T гума за лесен камион

DEN 1.33
Износ

Сеопфатна гума, дестинацијата A/T2 е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV-ови и им нуди на возачите зависни од влечење и надвор од патот, плус гаранција за живот со ограничена трага од 55.000 милји. Bfgoodrich All-Terrain T/A KO2 LT295/60 R20 109 T лесен камион гума.

R

Им се допаѓа и на купувачите