.

.

Dextero LT245 75R 120 116S All Terrain Dat de Fits: Toyota Tacoma TRD Pro, 1995- Chevrolet Tahoe LT

Dextero LT245 75R 120 116S All Terrain Dat de Fits: Toyota Tacoma TRD Pro, 1995- Chevrolet Tahoe LT

DEN 2555.68
Износ

Dextero All Terrain Dat1 е гума дизајнирана да испорача одлични перформанси на или надвор од патот. Штраницата е дизајнирана за супериорна зафат на влажни или суви патишта и нуди одлично само-чистење за влечење надвор од патот. Соединението со грубо шари има долг живот на шара и подобрена отпорност на сечење/чип. Технологијата со модели со пет врски го намалува бучавата на патот за тивко и удобно возење. Dextero All Terrain Dat1 е фантастичен избор за вашиот SUV или пикап. Dextero LT245/75 R16 120/116 S All Terrain Dat1 DE.

R

Им се допаѓа и на купувачите