.

.

Ханкук Динапро НА 225 75Р 108Т ХЛ А Т Одговара На Сите Теренски Гуми: 2010-Џип Вранглер Неограничен Спорт, 2003-Џип Гранд Чироки Ларедо

Ханкук Динапро НА 225 75Р 108Т ХЛ А Т Одговара На Сите Теренски Гуми: 2010-Џип Вранглер Неограничен Спорт, 2003-Џип Гранд Чироки

DEN 0.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.ХАНКУК Динапро АТ2КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови влечење на целиот терен подолготрајно траење на шарата високи нивоа на удобност при возење подобрена контрола преглед на ханкук Динапро АТ2 е гума за сите терени за сите сезони произведена за Теренци и лесни камиони. Моделот има (повеќе..) Големина : 225/75Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите