.

.

Radar Renegade A T LT275 65R 123 120S лесни камиони за камиони се вклопуваат:- Шевролет Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford F- FX4

Radar Renegade A T LT275 65R 123 120S лесни камиони за камиони се вклопуваат:- Шевролет Silverado LT Trail Boss, 2004- Ford

DEN 3072.00
Износ

Сеопфатна гума, Renegade A/T5 на радарот е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV-а и има иновативна технологија за отпуштање на камен, што спречува камења да се дупчат и да се сместуваат во шарата. Идеален избор за возачи кои сакаат гума што изведува на и надвор од патот, Renegade A/T5 е овластен Three Peak Mountain Snowflake благодарение на можноста да настапи во сериозни услови на снег. Дизајн на патеки со сите терени што обезбедува влечење во сите сезони. Широките блокади на центри за гасови ја балансираат тежината на гумата за да промовираат дури и абење на шара, истовремено подобрување на ракувањето и стабилноста. 50,000 милји ограничен производител гаранција за животна гаранција за големини на V- и W, 40,000 милји ограничен производител гаранција за живот за Y- и (y) големини и 50% од наведената гаранција за километража за задни гуми во запрепастени вклопувања . одговара . 21 Chevrolet Silverado 2500 HD WT 2011-22 Ford F-350 Super Duty Lariat 2022 GMC Sierra 1500 Limited AT4 2003-05 Lincoln Navigator Base 2005-06 Ford F-250 Lariat 2022 Chevrolet Silverado 1500 Ltd Ltd Lt Trail Boss 2022-23 GMC Sierra 1500 AT4 X 2005-09 Ford F-350 Super Duty Lariat 2007 Ford F-250 Super Duty King Ranch 2005 Ford Excursion Limited 2006 Lincoln Navigator Ultimate 2016-21 Nissan Titan XD Pro-4x 2010 Ford F-350 Super Duty Super Duty Cabela 2023 Ford Expedition XL STX 2023 Nissan Titan XD PRO -4 X и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите