.

.

Гладијатор QR700-SUV 235 55R V Tire Fits: 2010- Chevrolet Equino LTZ, 2017- Honda CR-V EX-L

Гладијатор QR700-SUV 235 55R V Tire Fits: 2010- Chevrolet Equino LTZ, 2017- Honda CR-V EX-L

DEN 1702.24
Износ

QR700-SUV од Гладијатор е гума за сите сезони што дизајнирана за употреба на SUV. Дизајнот на шарите го намалува бучавата на патот. Нуди исклучително ракување, сопирање и забрзување. Изградбата на челични ремени обезбедува стабилност и издржливост. Fits : 2019 Honda CR-V Touring 2017 Chevrolet Equinox Premier 2018-22 Honda Odyssey Elite 2019-22 Toyota RAV4 XLE Premium 2020-22 Honda CR-V Hybrid Touring 2017-19 Audi Q5 Technik 2022-23 Hyundai Tucson Ultimate Plug-In Hybrid 2017-18 Hyundai Santa Fe Sport 2.0 T Ultimate 2013-15 Lexus RX350 F Sport 2010-12 Lexus RX350 BASE 2021-22 Nissan Rogue SV 2014-15 Kia Sorento Limited 2014 Dodge Charger Enformer 2014 Enformer 2014 2014 година 2014 година 2014 Dodge Charger Enforker 2013-17 GMC Terrain Denali 2019-20 Hyundai Santa FE претпочитано Turbo 2016-22 Mercedes-Benz GLC300 4 Matic 2012 GMC Terrain SLE 2013-16 Hyundai Santa Fe Sport 2.0 T 2015-17 Kia SEDONA SXL 2012-13 Dodge Charger SXT Plus 2017-18 Dodge Challenger GT 2016 Audi Q5 TDI Prossiviv 2019- 23 Dodge Challenger SXT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите