.

.

Firestone Champion Fuel File Fighter цела сезона 185 55R 82H Патнички гума

Firestone Champion Fuel File Fighter цела сезона 185 55R 82H Патнички гума

DEN 819.84
Износ

Firestone Champion Fuel File Fighter 185/55 R15 82 Hover Viewthe Firestone Champion Champion Fuel Fight Fighter Tire дава зависна влечење на сите сезони, додека помага да заштедите пари на сметките за гориво благодарение на дизајнирањето на неговиот низок отпор на тркалање. Champion Champion Fuel Fighter има сезона шема шема со целосна длабочина Sipes и опсежни жлебови за зафат со влажни временски услови, плус обвивка и соединение на шари, кои се дизајнирани за низок отпор на тркалање на автопатот. Покрај тоа, Fighter Champion Fuel Fighter е поддржан од 70.000 милји ограничен производител на трага. Наменето за употреба на патнички автомобили. Поддржано од ограничен производител на ограничен 70.000 милји. Дизајнот на ниска отпорност на тркалање ја подобрува ефикасноста на горивото. Опкружените жлебови Отстранете вода од контактната лепенка на гумата за засилена влажна влечење. Компјутерот е наместен за низок пат на патот за да создаде тивко, удобно возење за возачи и патници. Големина : 185/55 R15. Опсег на оптоварување : SL. Производот може да варира од слика. Не е вклучено тркало/раб.

R

Им се допаѓа и на купувачите